Wartościowa publikacja pomagająca w przygotowaniach do nowej matury z języka angielskiego

Przygotowując się do matury z niezależnie jakiego przedmiotu warto wziąć pod uwagę istotną kwestię. Czy materiały pomagające w nauce dostosowane są do nowego programu i uwzględniają zmiany, jakie zaszły pod względem samego egzaminu? Jeśli dotyczy to języka angielskiego, to “doskonałym rozwiązaniem jest Oxford Repetytorium Maturzysty. Matura 2023. Poziom rozszerzony + Online Practice“.

Dlaczego warto wybrać akurat tę publikację?

Jest kilka ważnych powodów przemawiających za tą decyzją. W ich wymienianiu posłużę się moimi spostrzeżeniami i są one oczywiście subiektywne. Tyle że nie można tej książce odmówić wartości pod względem znajdującego się w niej użytecznego materiału. Jest on przy okazji różnorodny, co pozwala na znaczne zwiększenie kompetencji posługiwania się angielskim w formie ustnej i pisemnej, jak i rozumienia ze słuchu. Wszystko to połączone razem znacznie przyczynia się do podniesienia poziomu wiedzy. Trzeba tylko wykazać nieco chęci do nauki i tak się stanie.

Zaletami tej publikacji są m.in.:

– interesujące techniki zapamiętywania słów,
– dobrze wyjaśnione zasady gramatyki,
– różnorodne ćwiczenia,
– wyróżnione na poszczególnych stronach przydatne informacje.

Wszystko to i o wiele więcej zawierają innowacyjne sekcje “Brain Power” i “Word Power”. Poza tym treść jest tak opracowana, że można wszystko zrozumieć bardzo szybko, co też jest dużym plusem. Jest to o tyle istotne, że ma się do czynienia z wymagającym materiałem. Dzięki temu można go sobie szybciej utrwalić i wykorzystać z powodzeniem w praktyce.

“Oxford Repetytorium Maturzysty” to dobre wsparcie w przygotowaniach do matury

Zaglądam do tej publikacji już od jakiegoś czasu. Chociaż termin samego egzaminu jest jeszcze dość odległy, to dobrym pomysłem okazało się przyswajanie wiedzy znacznie wcześniej. Mogę w ten sposób na spokojnie nauczyć się czegoś nowego, jak i przeanalizować ewentualne błędy i skorygować je. Pomaga mi w tym to repetytorium, które jest pracą zbiorową wydaną przez Oxford University Press. Polecam zainteresować się tą konkretną publikacją. Wywiązuje się ona ze swojej roli znakomicie.